Jelenlegi osztályok

Print Friendly, PDF & Email

  1. osztály osztályfőnök: Rapcsák János 
  1. Bujdosó Ádám Lajos
  2. Csorba Olivér
  3. Deák Tibor
  4. Dudás Luca
  5. Farkas Anna
  6. Fazekas Nóra
  7. Fürtön Patrik Antal
  8. Jáger Szonja
  9. Kúra Vivien
  10. Módra Ramóna
  11. Pázmándy Roland
  12. Péter Dorina
  13. Pölyhe Dominik István
  14. Rácz-Tóth Anett Lujza
  15. Szögi Szabolcs
  16. Tanács Ádám
  17. Zaccaria-Kovács Francesca

2. osztály osztályfőnök: Hambek Judit

  1. Bertalan Katica
  2. Csamangó Patrícia
  3. Deák Márk
  4. Dudás Olivér
  5. Frank Lili
  6. Jakus Bálint
  7. Gyetvai István
  8. Jójárt Jenő Dániel
  9. Kúra Lili
  10. Lázár Dorina
  11. Masa Levente
  12. Móra Luca
  13. Orbán Gergő
  14. Papp Adrienn
  15. Pál Szabina
  16. Péter Ádám
  17. Péter Balázs
  18. Sárközi Zsolt
  19. Soós Alexandra Piroska
  20. Szabó Dávid
  21. Szalai Gergely
  22. Virgoncz Dominika

3. osztály osztályfőnök: Rapcsákné Polyák Andrea

 

  1. Barabás Dorina
  2. Deák Gusztáv
  3. Dudás Dániel
  4. Gulácsi Bence
  5. Gyetvai Attila László
  6. Hambalkó Noel Róbert
  7. Lehóczki Norbert
  8. Nagy Elisabeth
  9. Pálinkás Márk
  10. Sánta Vivien
  11. Sutus Lili
  12. Szabó – Balog Milán
  13. Szűcs Gergő
  14. Tanács Eszter
  15. Vadnay Kata

4. osztály osztályfőnök: Majorosné Baráth Márta

  1. Ábrahám Zétény
  2. Börcsök Mirkó Attila
  3. Daka Márk Máté
  4. Kovács Richárd
  5. Kúra Adrienn Éva
  6. Kügler Erna
  7. Németh István
  8. Orbán József
  9. Pál Szabolcs András
  10. Sólya Soma
  11. Szabó Hédi
  12. Szabó Máté
  13. Széll Gréta
  14. Varga Kevin
  1. osztály osztályfőnök: Varga Enikő
  1. Barabás Adams
  2. Berta Andor
  3. Bóka Thomas
  4. Csókási Dorina
  5. Csorba Liliána
  6. Dóczi Áron
  7. Farkas Botond
  8. Farkas Zalán
  9. Földeák Flóra
  10. Fődi Patrick Attila
  11. Jakus Anna
  12. Móra Anna
  13. Sebők Edvin
  14. Szalai Brigitta
  15. Szekeres Márton
  16. Szűcs Réka
  17. Tóth Zsolt
  18. Varga Johanna
  19. Vásárhelyi Vitéz
  20. Veres Hajnalka

6. osztály osztályfőnök: Révész Judit

  1. Ábrahám Zsombor
  2. Chiliciuc Márk
  3. Csordás Nikolett
  4. Dudás Rómeó
  5. Farkas Emma
  6. Frank Olivér Zoltán
  7. Kügler Linda
  8. Mösenlechner Christian
  9. Rácz Norman
  10. Sánta József Barnabás
  11. Sólya Réka
  12. Sutka Szilvia
  13. Szabó-Doktor Iván
  14. Szakál Diána Anna
  15. Szegi Rebeka Mária
  16. Szekeres Balázs
  17. Tanács Kamilla
  18. Vásárhelyi Villő

 

7. osztály: osztályfőnök: Csonka Gáborné

  1. Berta Panna
  2. Daka Réka Dorina
  3. Dudás Dániel
  4. Jáger Ádám
  5. Kiri Petra
  6. Krisztin Enikő Anna
  7. Kügler Ede
  8. Papdi Olivér Ákos
  9. Péter Máté
  10. Seller Stefánia
  11. Sólya Kamilla
  12. Sutus Zoé
  13. Szegő Adriána
  14. Szekeres Hédi
  15. Szöllősi Anett
  16. Tandari Dávid
  17. Teleki-Horváth Alexa
  18. Turcsik András
  19. Vadnay Tamás
  20. Vásárhelyi Veronika
  21. Vass Vencel

 

8. osztály osztályfőnök: Tűzsér Zsolt

 

  1. Csókási Márk
  2. Fődi Viktória
  3. Fürtön Csaba Géza
  4. Kazi Diána
  5. Kothencz Csenge Kamilla
  6. Krisztin Benedek László
  7. Krisztin Viktória Katalin
  8. Papp Flórián
  9. Péter Annamária
  10. Simán Valentina
  11. Szabados Beatrix
  12. Tari Nóra Lilla
  13. Tikviczki Alexandra
  14. Turcsányi Lilla Magdolna